Телефон евакуатора. Контакти

телефон евакуатора Для швидкого та цілодобового виклику евакуатора в Києві або області настійно рекомендуємо телефонувати за телефонами зазначеними вгорі - внизу на нашому сайті.

Наш диспетчер відповість на виклик в будь-який час дня чи ночі та після уточнення необхідних технічних нюансів перевезення вашого авто назве вам вартість евакуації машини й точний час подачі евакуатора до точки навантаження.

Настійне прохання давати виключно достовірну інформацію диспетчеру коли бажаєте замовити евакуатор для того щоб уникнути форс-мажорних обставин і непорозумінь з оплати технічної допомоги.

Для водіїв Києва у нас доступна послуга експрес евакуатор з подачею транспорту протягом 10 - 30 хвилин по місту, в залежності від дорожньої обстановки, відсутності пробок.

Нашою службою евакуації сьогодні в столиці пропонуються такі послуги як вантажоперевезення, тверезий водій, попутний евакуатор по Україні та інші послуги які можуть на дорозі знадобитися автомобілістам.

Виклик евакуатора в Києві

У столиці викликати дешевий евакуатор для швидкого перевезення автомобіля можна в будь-який час доби по всіх районах міста. Машини чергують в районах Оболонь, Голосієво, Поділ, Троєщина, Печерськ.

Наша міська служба евакуації пропонує техдопомогу за оптимальними цінами.

Вашого сталевого коня зупинила в дорозі несправність або дтп? Звертайтеся до нас за оперативною допомогою.

Наш автоевакуатор цілодобово до Ваших послуг.

Працюємо без посередників, тільки власними машинами та не змушуємо себе довго чекати. Не шукайте дешевий а замовляйте якісний, професійний сервіс.

Замовити евакуатор зараз

ЗАМОВЛЯЙТЕ без посередників найближчий евакуатор недорого - ціна від 450 гривень в Києві плюс від 15 грн за км, який цілодобово в наявності. Ми пропонуємо дешевий евакуатор в Києві за ціною яка значно нижче середньої міської для перевезення несправних автомобілів. Подача клієнту за 15 - 30 хвилин в будь-який район Києва.

На сайті є сторінки російською мовою для Вас.

Наші координати

Евакуатор Профі
Басейна вул. 9 а
01004 Київ, Україна
Телефон:+38 098 157 03 03
Наші координати
50.44078 N 30.52297 E
Евакуатор Профі. Київ
Позвонить
нам