Евакуатор Оболонь Київ

евакуатор оболонь Складно передбачити всі ситуації, коли знадобитися дешевий евакуатор, адже в сучасному світі поломки авто й дтп відбуваються часто-густо.

Поломка в автомобілі може виникнути також несподівано, як погіршитися самопочуття водія. В дорозі з вами може трапитися будь-яка історія - потрібно по максимуму підготуватися до різних пригод.

У самих неприємних ситуаціях на виручку водієві, його пасажирам приходить евакуатор Оболонь від перевіреної компанії.

Головне завдання кожного водія, який з тих чи інших причин скоїв тривалу зупинку по дорозі, це звільнення проїжджої частини. Це допоможе запобігти виникненню нових ДТП або нещасних випадків. Ніколи не можна виключати ймовірність того, що інші водії не зможуть своєчасно помітити автомобіль, який знаходиться на транспортній магістралі без руху, та вжити необхідних заходів.

Недорогий евакуатор Оболонь поспішає на допомогу кожному, хто опинився в складній ситуації на дорозі. Досвідчений водій максимально швидко доставить спецтранспорт до місця проведення евакуації, здійснить завантаження машини на платформу свою, плюс доставить несправне авто до сервісу для ремонту або до стоянки.

Запишіть в свій мобільний телефон номер професійної АВТОТЕХДОПОМОГИ, щоб відчувати себе впевнено при тривалій поїздці. Надамо евакуатор протягом 30 хвилин після отримання дзвінка клієнта.

Наші переваги

Наша компанія має власний парк спецтехніки. Це дозволяє нам надати евакуатор Оболонь за рекордні терміни й підібрати машину, яка найкращим чином впорається з поставленим перед нею завданням. Наші водії мають у своєму розпорядженні усі необхідні пристосування, необхідними для завантаження, фіксації транспортування автомобілів з різними типами несправностей. Сьогодні ми готові виконати перевезення автомобілів, які мають мінімальний дорожній просвіт. Досить часто до нас звертаються власники спортивних автомобілів, баггі, квадроциклів.

Наша служба за незалежними відгуками водіїв одна з кращих в Києві за технічним оснащенням, цінами, якістю сервісу, який забезпечуємо своїм клієнтам. За роки своєї роботи ми встигли завоювати довіру жителів й гостей української столиці. Кожному замовнику гарантуємо, що при процесі завантаження, транспортування, вивантаження автомобіль не постраждає, не отримає додаткових ушкоджень.

Наші оператори звертаються з транспортними засобами клієнтів максимально дбайливо. Управління кожним евакуатором здійснює водій з багатим досвідом, висока кваліфікація якого не викликає жодних сумнівів.

Секрет нашого успіху криється в двох факторах: злагодженої, продуманої роботи обслуговуючого персоналу, та надійної, якісної спецтехніки, яка має всі необхідні сертифікати безпеки.

Цілодобове замовлення евакуатора

евакуатор Приймаємо заявки на терміновий виклик евакуатора в Києві при цілодобовому режимі без вихідних. Оператори моментально реагують на кожну інформацію, що надходить заявку, оскільки знають, наскільки для замовника важливо отримати послуги, професійну допомогу швидко. Автоевакуатори здійснюють постійне чергування біля станцій метрополітену Мінська, Почайна, Героїв Дніпра, по районам Виноградар, Куренівка - за мінімальні терміни доставляємо необхідну спецтехніку до будь-якій точці Оболонського району.

Скільки коштує евакуатор?

Ми надаємо якісний сервіс БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ за вигідною ціною. Вартість подачі автоевакуатора до точки навантаження становить 500 гривень. Кожен кілометр шляху при транспортуванні машини клієнта буде коштувати від 10 гривень.

Остаточна вартість евакуації залежить від типу транспортного засобу, характеру несправності, розташування техніки та дистанції, на яку необхідно перевезти машину. Мінімальні ціни на евакуацію встановлені для мікролітражних авто та мотоциклів, оскільки вони мають самі незначні габарити й вагу.

Ви можете отримати попередній розрахунок вартості при оформленні заявки.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ - замовляйте найближчий евакуатор на Оболоні недорого.

Наші координати

Евакуатор Профі
Басейна вул. 9 а
01004 Київ, Україна
Телефон:+38 098 157 03 03
Наші координати
50.44078 N 30.52297 E
Евакуатор Профі. Київ
Позвонить
нам