Евакуатор Київ недорого

евакуатор Жоден водій не застрахований від раптових подій на дорогах Києва - термінова евакуація автомобіля може знадобитися в будь-який момент.

Щоб не витрачати дорогоцінний час на пошуки допомоги, можете без зволікань звертатися до послуг евакуації та викликати найближчий евакуатор в Києві.

Наша компанія працює не тільки по Києву, але й в інших містах України. Від численних конкурентів нас відрізняють чесні тарифи на технічну допомогу, робота БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ плюс наявність власного автопарку сучасної спецтехніки.

Незважаючи на доступні ціни, ми можемо сміливо гарантувати професійний підхід наших працівників й оперативне виконання замовлення.

Чому варто звертатися саме до нас?

Служба дотримується європейських стандартів у питаннях якості клієнтського обслуговування. Диспетчери моментально обробляють заявки, прокладають найбільш оптимальний маршрут та називають клієнту підсумкову вартість роботи. Звертаємо увагу: озвучена сума залишається незмінною.

Наведемо деякі з причин, чому багато автолюбителів все ще не довіряють службам:

  1. Переоцінені послуги. Одна з основних проблем на сьогодні - воістину непідйомні тарифи, що встановлюються багатьма з наших конкурентів. При одному лише погляді на прайс-листи стає ясно, чому більшість автовласників Києва не поспішають дзвонити в служби евакуації. Ситуацію ускладнюють помилкова інформація, заманлива реклама, нав'язування додаткових послуг за певну плату. Підхід нашої компанії кардинально інший - ніяких підводних каменів та раптових накруток.
  2. Тривале очікування евакуатора. Обіцяти швидке прибуття спецтехніки може кожен, а от організувати її - лише одиниці. Як показує практика, автовласникам доводиться чекати автовоз кілька годин - не найприємніша перспектива, чи не так? Найчастіше дана проблема викликана недостатньою кількістю спецмашин, їх технічною несправністю, помилками диспетчерської служби. У випадку з зверненням до компанії ніщо з перерахованого вам не загрожує - наші співробітники вкрай відповідально підходять до виконання кожного замовлення.
  3. Незручний виклик евакуатора. Одна з головних переваг служби нашої - максимально простий порядок виклику. Досить зв'язатися з диспетчером, зателефонувавши за вказаним номером, після чого відповісти на кілька запитань - все, найближчий автоевакуатор недорого вже в дорозі.

Дешевий евакуатор по Києву Україні

Сьогодні організація не має мети отримати з замовника якомога більшу плату. Всілякі «приховані» оплати, безпричинне завищення цін розцінюється нами як банальна неповага до клієнта. У нашому пріоритеті - професійне надання техдопомоги, оперативне вирішення проблеми, з якою зіткнувся замовник. Звертаючись до нас, вам не доведеться побоюватися непередбачених витрат: озвучена при здійсненні замовлення ціна незмінна.

Види перевезеного транспорту

Завдяки значному автопарку цілодобова служба евакуації володіє широкими можливостями в питаннях транспортування практично будь-яких транспортних засобів.

У нас можна замовити:

  • недорогий евакуатор Київ - стандартна спецтехніка, яка використовується для транспортування легкових авто, джипів, мінівенів. В рамках даної послуги залучення додаткового обладнання, підйомників не потрібно.
  • спецмашини з краном - маніпулятор, використовується при вантажно-розвантажувальних робітах із залученням гідроманіпуляторів. Виклик такої автотехніки знадобитися при складному під'їзді до потерпілого автомобілю, або при наявності в ньому аварійної АКПП.
  • евакуацію вантажного транспорту - нам під силу перевезення повноцінної будівельної спецтехніки! Дізнатися подробиці можна телефоном, зв'язавшись з нашим диспетчером телефоном.

Співпраця зі службою «Евакуатор Профі» - це гарантія швидкого прибуття транспорту, дбайливого перевезення вашого авто й мінімальних витрат! Всього один дзвінок - ми вже поспішаємо до вас на виручку!

Тарифи послуги максимально лояльні та прозорі: цілодобово виклик евакуатора в Києві доступний за ціною від 450 грн плюс 15 гривень за км по району Оболонь, Поділ, Центр, Печерськ, Троєщина іншим районам Києва. Стандартний час очікування прибуття техніки - 15 - 30 хвилин. Замовляйте.

Наші координати

Евакуатор Профі
Басейна вул. 9 а
01004 Київ, Україна
Телефон:+38 098 157 03 03
Наші координати
50.44078 N 30.52297 E
Евакуатор Профі. Київ
Позвонить
нам