Послуги евакуатора в Києві

евакуація В такому великому місті, як Київ, проблеми на дорогах виникають повсюдно. Застрягти на автомобілі можна в години пік й в нічний час.

Сьогодні аналогічне можна спостерігати в інших містах країни, на міжміських трасах, сільських дорогах. Якщо ще пару десятків років назад це нерідко ставало серйозною проблемою, то сьогодні, завдяки автоевакуаторам, вона вирішується набагато легше.

ВАЖЛИВО - мати при собі контакти надійної перевіреної служби евакуації.

Сервіс нашої служби поширюється на Київ та всю Україну. Завдяки доступними цінами й якісним послугам, ми здобули повагу замовників та завоювали авторитет серед конкурентів. Додатковим стимулом для звернення саме до нас ціновий фактор плюс цілодобовий режим роботи, можливість оренди попутного автовозу по Україні.

Якість послуги евакуатора від нашої компанії завжди тримає марку, знаходиться на найвищому європейському рівні. Це підтверджується широкою базою постійних партнерів, їх подячними відгуками.

Замовити послуги евакуатора недорого

Яку спецтехніку ви можете замовити? Відповідаємо коротко та ємко: будь-яку! Завдяки великому парку підготовленої техніки останнього покоління, здатні транспортувати легковий автотранспорт, та набагато важчі авто по столиці, найближчих містах по Україні.

Перевозимо наступні види техніки - седани, джипи, мінівени, які перевозяться звичайними дешевими автоевакуатори. Така послуга обходиться дешевше, не вимагає застосування складних механізмів.

Використовуємо спеціальну техніку, оснащену кранами (маніпулятор), яка призначена для завантажень авто із застосуванням гідроманіпуляторів. Вона може знадобитися, якщо у проблемної машини заблокована автоматична коробка передач, або під'їзд до неї пов'язаний з певними складнощами.

Іншою важливою перевагою машин обладнаних КМУ перед іншими полягає в умінні добре маневрувати в обмеженному просторі. Це вузькі проїзди між гаражними коробками мегаполісу, стоянки автомобілів, підземні парковки. Навантаження здійснюється наступним чином: автоевакуатор під'їжджає на мінімальну відстань до авто, далі оператор опускає траверсу, де закріплюються всі колеса автомобіля. Потім він переноситься на платформу, надійно фіксується для транспортування.

Виклик евакуатора

послуги евакуації Цілодобово служба «Евакуатор профі» готова поспішити на допомогу при складних випадках. Володіємо достатнім резервом найрізноманітнішого спецтранспорту. Співпрацюючи з нами, ви можете бути впевнені - приїдемо на місце на зазначений час після вашого дзвінка. Перевеземо потрапивший в халепу автомобіль надійно, дбайливо при мінімальних витратах.

Ми не вдаємося до хитрощів й хитрощів для залучення клієнтів, у нас ніколи немає прихованих платежів за послуги евакуації - вони виконуються строго по тарифу, обговореним з замовником при оформленні замовлення. А якщо ви вирішите скористатися послугами попутного евакуатора, ціни будуть знижені до мінімального рівня.

На відміну від інших компаній, не примушуємо наших клієнтів чекати - евакуатори організації не спізнюються. Обов'язково - надавайте диспетчеру організації всю необхідну інформацію, щоб вибір спецтехніки був оптимальним. Максимальний час подачі в такі райони Києва, як Куренівка, Оболонь, Троєщина, Центр, Поділ всі інші становить не більше півгодини, а вартість цілодобової евакуації починається від 450 грн.

Менеджери диспетчери компанії ввічливі попереджувальні, вони готові відповідати на будь-які питання, що цікавлять замовників.

Звертайтеся до наших послуг БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ - переконайтеся - для нас немає нездійсненних завдань!

Наші координати

Евакуатор Профі
Басейна вул. 9 а
01004 Київ, Україна
Телефон:+38 098 157 03 03
Наші координати
50.44078 N 30.52297 E
Евакуатор Профі. Київ
Позвонить
нам