Евакуатор Поділ

евакуація Кожен автомобіліст хоча б раз в житті стикається з тим, що його транспортний засіб виходить з ладу. У 100% варіантів це трапляється в самий невідповідний момент. Проблеми такого роду змусять понервувати як початківця автомобіліста, так й водія зі стажем.

Подільський район Києва один з найжвавіших у столиці, тому до послуг евакуації тут вдаються часто. У будь-якій ситуації на дорозі ви можете розраховувати на евакуатор Поділ в столиці. Наша служба евакуації працює в оперативному режимі, щоб клієнти не проводили години на магістралі в очікуванні допомоги. Це дієвий й недорогий спосіб транспортування вашого автомобіля.

Середня ціна виклику становить 500 гривень подача + 15 грн за кожен кілометр.

У нас є свій автопарк, тому наша служба пропонує евакуювати авто на вигідних умовах за ціною нижче ринкової та БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ. Вся техніка справна, її стан регулярно перевіряється на техоглядах. Ви на 100% можете бути впевнені, що транспортування автомобіля пройде швидко, якісно без пригод.

Послуги евакуатора

Перевозимо автомобілі, квадроцикли, баггі, мотоцикли, катери, човни яхти. В нашій команді працюють тільки досвідчені фахівці по перевезенням. Надаємо послуги швидко, якісно, недорого - без посередників.

ВАЖЛИВО - водій повинен при собі мати наступні документи:

  1. свідоцтво про реєстрацію;
  2. водійське посвідчення;
  3. довіреність на право керувати даним автомобілем, якщо водій не власник ТЗ.

Після прийняття диспетчером виклику, ми направляємо до вас найближчий евакуатор, який курсує вулицями Києва.

Як викликати евакуатор на Подолі

Ви можете викликати евакуатор прямо на дорозі, коли виявите несправність, або замовити його заздалегідь. Для цього повідомте операторам служби своє ім'я, прізвище, номер телефону для зв'язку, номер автомобіля, його колір, марку. Додатково потрібно вказати причину неможливості самостійного пересування, точне місцезнаходження транспортного засобу та місце, в яке він повинен бути переміщений.

автоевакуатор Ця інформація потрібна щоб якомога швидше відправити найближчий евакуатор до вас й безпечно провести евакуацію. Послуга евакуатор Поділ доступна цілодобово без вихідних та свят. Викликаючи спецмашину будьте впевнені, що на ваш дзвінок обов'язково дадуть відповідь й в найкоротші терміни надішлють евакуатор до вказаного місця.

У нас працюють компетентні водії з багатим досвідом транспортування різних транспортних засобів будь-якої складності. Для нестандартних випадків надаємо послугу задіяння додаткових видів техніки, обладнання для перевезення авто.

Вартість послуг формується виходячи з того, наскільки далеко потрібно перевезти машину або мотоцикл. Чим менше кілометрів між пунктами маршруту, тим менше ціна. Для того, щоб водій техніки діяв як можна оперативніше, потрібно заздалегідь повідомити оператору служби про серйозність несправностей. Це дозволить мінімізувати усунути проблеми, які можуть виникнути при транспортуванні.

Для Вас евакуатор в Подільському районі столиці працює ще в таких районах міста: Оболонь, Почайна, Куренівка, Печерськ. Сьогодні ми обслуговуємо прилеглі території (Вишневе, Вишгород, Бориспіль). Спецмашини з нашого парку курсують, чергують по вулицях, чергують біля метро Контрактова площа, Почтова, Тараса Шевченка, основних магістралях міста, та завжди готові приїхати на допомогу. Запишіть контактний номер телефону цілодобової служби евакуації «Евакуатор Профі», щоб бути готовим до всього, що може трапитися в дорозі. Працюємо з мінімальним часом подачі 15 - 25 хвилин, дешево якісно.

ЗАМОВЛЯЙТЕ евакуатор на Подолі - Довірте свій транспортний засіб професіоналам транспортування.

Наші координати

Евакуатор Профі
Басейна вул. 9 а
01004 Київ, Україна
Телефон:+38 098 157 03 03
Наші координати
50.44078 N 30.52297 E
Евакуатор Профі. Київ
Позвонить
нам